Facebook
Strona główna O dużym benie Kurier niecodzienny Kariera Nasze sklepy Franczyza Agencja Wynajem lokalu Szukaj

Duży Ben. Dobre alkohole. 100% kultury

31.08.2016 O Dużym Benie

Duży Ben to sieć sklepów monopolowych nowego typu. Zapewniamy nie tylko kompleksową ofertę, atrakcyjne ceny, ale także fachowe doradztwo.

 

W sklepach Dużego Bena kupowanie alkoholu będzie bezpieczne, przyjemne i wygodne jednocześnie, a każda wizyta zakończy się dobrym wyborem i poznaniem czegoś nowego. Pokażemy ci jak dopasować wino do obiadu, jakie whisky wybrać na prezent, jakie składniki kupić do ulubionego drinka. Odkryjemy przed tobą różnorodność stylów piw rzemieślniczych.  Na miejscu dokupisz także potrzebne przekąski, napoje oraz akcesoria barmańskie.

 

Wybór właściwego alkoholu jest ważny, ale same procenty to nie wszystko. Dzięki prostej i przejrzystej organizacji sklepu, klarownemu podziałowi na rodzaje oraz gatunki, a także dzięki profesjonalnej obsłudze odkrywanie świata alkoholi stanie się przyjemnością.

 

Zależy nam na tym, żeby klienci Dużego Bena mogli się czuć swobodnie wśród różnorodnych trunków. Radością z poznawania nowych smaków oraz wiedzą o nowych odkryciach będziesz się mógł podzielić z przyjaciółmi oraz najbliższymi.

 

 

 

 

Cofnij

Podaj swojego maila,
abyśmy mogli przesłać aktualną ofertę