Facebook
Strona główna O dużym benie Kurier niecodzienny Kariera Nasze sklepy Franczyza Agencja Wynajem lokalu Szukaj

Rośniemy w siłę

28.04.2017 O Dużym Benie

Choć mamy dopiero początek maja, ten rok możemy już uznać za niebywale owocny! Otworzyliśmy kolejne 3 sklepy w świetnych lokalizacjach i tym samym dalej kręci się nasza chmielowa rewolucja! Duży Ben to przede wszystkim 100% kultury alkoholu, a kolejne sklepy to kolejne miejsca, w których klienci mają możliwość skorzystać z fachowej pomocy doradców klienta, a także umożliwi im to dostęp do kompleksowej i szerokiej oferty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piękne początki

 

Pierwszy sklep, który rozpoczął swoją działalność w tym roku to lokal przy ul. Garbary 68. Otwarcie miało miejsce 13 stycznia w piątek, ale nie był on dla nas pechowy! Długie kolejki ustawiły się przed naszym wejściem na długo przed 13:00, czyli godziną otwarcia! Dotychczas uznawana za pechową liczba, okazała się dla nas niezwykle szczęśliwa :-)Poznań chce więcej

 

Naładowani styczniową energią, zaplanowaliśmy otwarcie kolejnego sklepu, tym razem na os. Zwycięstwa 110. Dobry sąsiad Ben zawitał w nowe okolice 24 lutego. Wyjątkowe promocje i duży wybór piw craftowych przyciągnęły sporo nowych, ale i naszych dotychczasowych klientów.

Marzec był dla nas czasem ładowania akumulatorów, ale także planowania naszego pojawienia się w nowej okolicy! Poradziliśmy sobie ze wszystkimi trudnościami i jeszcze przed majówką otworzyliśmy kolejny sklep. Zawitaliśmy na Jeżyce i pod adresem Dąbrowskiego 49 z otwartymi ramionami przyjęliśmy amatorów dobrego, craftowego alkoholu. Naszą rewolucję będziemy kontynuować teraz w kolejnej poznańskiej dzielnicy!

 

Duży Ben - 100% kultury!

 

Duży Ben to miejsce, w którym odmieniamy Wasze pojęcie o alkoholu, bo stanowi on dla nas coś więcej niż “oprocentowany” napój. Budujemy kulturę “picia z klasą” i dbamy o to, by klient znalazł u nas to, czego naprawdę potrzebuje. Przyświecającym nam celem jest sprawienie, aby zakupy w naszym sklepie były czystą… przyjemnością! Nasza sztuczką to zebranie najważniejszych dodatków w jednym miejscu! Wiadomo, że w parze z alkoholem idą liczne zagryzki, przepitki, lód, a także szkło. I to wszystko znajdziesz właśnie u nas. W dodatku atmosfera i Twoja wygoda jest dla nas niezmiernie ważna. Naszą przestrzeń zaprojektowaliśmy tak, aby dostęp do asortymentu na naszych półkach był ułatwiony, a przede wszystkim, abyś każdy produkt mógł wziąć do ręki i dokładnie się z nim zapoznać!

 

Wpadnijcie do nas na nasze degustacje i spróbujcie win w winomatach, aby poznać naszą alkoholową gromadę!

Cofnij

Podaj swojego maila,
abyśmy mogli przesłać aktualną ofertę