Facebook
Strona główna O dużym benie Kurier niecodzienny Kariera Nasze sklepy Franczyza Agencja Wynajem lokalu Szukaj

Znane kobiety i ich drinki

01.03.2017 Miksologia

Jakie drinki wybierają kobiety Showbusinessu? Najczęściej są to klasyki, którymi możecie zaskoczyć swoją kobietę w dniu jej święta ;) Najbardziej polecamy Wam zrobienie ich własnymi rękoma w domowym zaciszu, szczególnie, że końcówka naszej listy wymaga tylko niewielkiego wysiłku!

Przed Wami ulubione drinki wybranych przez nas gwiazd:

Jeniffer Aniston – Margarita

Najbardziej znany na świecie drink z tequilą bardzo dobrze pasuje do przebojowej kobiety. Odpowiednia moc przełamana jest poprzez kwasowość limonki. Jeśli Twoja kobieta jest fanką Przyjaciół, to już wiesz co zaserwujesz ;)


JK Rowling – Gin z Tonikiem

Prawdopodobnie, gdy Twoja dziewczyna zaczytywała się Harrym Potterem nie myślała jeszcze o spędzaniu tego czasu w towarzystwie drinka. Naszym zdaniem inspiracja do napisania bestselleru o Harrym mogła powstać właśnie przy spokojnym wieczorze z klasycznym Ginem z Tonikiem. Ty także możesz wyczarować tego prostego drinka i zainspirować swoją wybrankę serca :)Jennifer Lawrence – Pina Colada

Tak jak Jennifer Lawrence początki swojej kariery aktorskiej może wiązać z rolą Mystique, tak Ty swoją miksologiczną karierę możesz zacząć od Pina Colady. Drink idealnie przypomni Wam Wasze najlepsze wakacje i pomoże zaplanować kolejne, równie niezapomniane.A może coś prostszego:

Beyonce – Czerwone Wino

Czerwone wino, podobnie jak muzyka Beyonce zawsze będą dobrym pomysłem na chwilę wytchnienia. Czy mamy rację, że proste rozwiązania są czasem najlepsze?

 

Scarlett Johansson – Szampan

„Uwodzenie ma we krwi”. Powiedzenie to dotyczy zarówno Scarlett, która nawet samym głosem potrafi zaczarować, jak i wytwornego napoju z Szampanii. Szampan, to pierwsze co przychodzi na myśl myśląc o świętowaniu, także podanie go w Dniu Kobiet będzie prostym, ale na pewno docenionym gestem.

Cofnij

Podaj swojego maila,
abyśmy mogli przesłać aktualną ofertę